Kilka słów

Witajcie,

Na pewno zauważyliście, że w ostatnim czasie nie pojawiają się nowe teksty na blogu. Niestety, jest to związane głównie z moim brakiem czasu; na oglądanie nowych filmów, jak i pisanie. W najbliższym czasie wspomoże mnie z tym Piotrek którego kilka gościnnych tekstów się tu pojawi. Dzięki wielkie dla niego za to.

Druga sprawa to fakt, że po raz kolejny pojawiło się opóźnienie z publikacją odcinka. Strasznie Was za to przepraszam. Po części było to spowodowane problemami technicznymi (które jeszcze nie zostały do końca rozwiązane), a także z pewną moją sytuacją domową, przez którą chwilowo mam gorsze warunki do nagrań. Ale w żadnym wypadku nie mam zamiaru rezygnować z nagrywania podcastu. Bardzo mi się to spodobało, gównie dzięki Wam, osobom które go słuchają i które motywują mnie do dalszego nagrywania. Chciałbym Was tylko prosić o wyrozumiałość, jeśli czasami odcinki będą pojawiać się nieregularnie. Zrobię, a właściwie zrobimy, wszystko co w naszej mocy by taki stan panował jak najkrócej i byście już zawsze mogli nas słuchać w okolicach weekendu.

Pewna sprawa nam się trochę przeciąga, ale na drugą połowę października (miejmy nadzieję, że już bardziej się to nie przedłuży) szykujemy dla Was coś wyjątkowego. A dokładniej coś, co sprawi że ten podcast będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

W najbliższym czasie ukaże się także kolejny odcinek specjalny, który powinien się większości z Was spodobać. Mam przynajmniej taką nadzieję :)

Bardzo się postaram by dziś wieczorem pojawił się zaległy odcinek, a nowy już w nadchodzący weekend (lub dwa jednocześnie w okolicach weekendu). Jednak, jeszcze raz proszę o wyrozumiałość, jeśli się to nie uda. I napiszę raz jeszcze, że nie zrezygnuje z tego podcastu – podobno wszystko co dobre zawsze trafia na pewne przeszkody i na takie właśnie natrafiłem ja, ale z czasem wszystko te niedogodności postaram się Wam wynagrodzić, bo jak już kiedyś mówiłem, ten podcast jest dla Was. To Wy mnie motywujecie do jego nagrywania i nawet nie wiecie jak głupio się czuję, że takie problemy się porobiły, bo bardzo chcę by zawsze wszystko było tip-top, byście byli zadowoleni z odcinków, a ja z tego że się one Wam podobają.

Wiem jednak, że to wszystko to tylko chwilowe, a przed nami wszystkimi bardzo fajny okres, w którym nie będzie problemów, a chwile będą nam dodatkowo umilać dobre filmy, ciekawe seriale oraz audycje podcastu 😉

Z góry dziękuję Wam za wyrozumiałość i życzę Wam wszystkim miłego dnia!