41 – Pre-OSCARS 2013

84th Annual Academy Awards - "Meet The Oscars" New York

Witamy w kolejnym, 41. już odcinku podcastu. Odcinek to wyjątkowy, gdyż lada dzień, w niedzielę, odbędzie się 85. gala rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, czyli Oscarów. W związku z tym pojawili się goście w składzie: Karol Paciorek oraz Tytus Hołdys. Panowie już gościli razem w jednym odcinku za który jesteśmy również nominowani w Wielkim Finale – zachęcamy do głosowania.
Mówimy o naszych życzeniach, przewidywaniach, a także prawdopodobieństwach kto dostanie w tym roku statuetkę “złotego rycerza” oraz oczywiście za co.

Miłego słuchania!

 • Witamy
 • Przewidywania, życzenia, nagrody
 • Wszystko co dobre kiedyś się kończy
 • http://www.facebook.com/artur.kurasiewicz Artur Kurasiewicz

  sorki, ………..-wiem ze dobry film, muzyka czy nawet ksiazka to sprawa gustu, panowie wszyscy do siebie pasujecie – film Taki jak “love”, jest slaby?…sceny za dlugie …Ludzie nie mam slow,

  I to ten film wlasnie powinnien wygrac, Po obejrzeniu go nie moglem usnac i myslalem o nim przez tydzien. Fimu jakiego brakuje to napewno “end of watch”- rewelacyjny

  Muzyka Adele – Wysmienita co do reszty to moze byc….
  Panowie wasz gust jest napewno inny od wiekszosci widzow, napewno orginalny…..
  Nie podzielam wiekszosci waszych wypowiedzi ale posluchac zawsze mozna…
  Pozdrowienia

  • http://malefilmidlo.pl/ Jan Urbanowicz

   Rozumiem, że chodzi Ci o film “Amour”? Kto powiedział, że ten film jest słaby? Ja się nim po prostu nie zachwycałem, Tytus że nie przypadł mu do gusty, a Karol się wręcz nad nim rozpływał. Haneke to specyficzny twórca, na pewno nie dla każdego.

   Jeśli chodzi o “End of watch” to dobry film ale jeśli chodzi o Davida Ayera to moim zdaniem mocniejszy był “Harsh Times”.

   Co do Adele to wypowiedziałem się w odcinku.

   Gusta są różne, jak sam zauważyłeś, i chyba to też jest wspaniałe w kinie – każdy znajdzie w nim coś dla siebie i potrafi ono wywoływać rozmaite emocje. :)

 • Pingback: Podcastofon – Tydzień 8 i 9 2013 – Fundusz Wczasów Pracowniczych czyli dwa tygodnie raz po raz.()